Třídní stránky 9.D 


Přeskočit na menu

Novinky 


 

24.dubna 2007

Tak mám tu několik novinek:

Jak jste si určitě všimli, u všech příspěvků v nástěnce a diskusi přibyly obrázky přispívajících. Pokud se ti tvůj obrázek nelíbí, můžeš si ho pomocí odkazu „změna avatara“ v osobním menu změnit.

Další novinka je, že se odkaz na soukromé zprávy přesunul do menu „informace“ a do téhož menu přibyly nové položky, které ukazují, zda máš nějaké nepřečtené vzkazy/příspěvky v diskusi/novinky, či srazy. Pokud žádné nejsou (resp. všechny jsi si už přečetl/a) upozornění se vůbec nezobrazí, pokud jsou nějaké nové vzkazy /akce/srazy/přís­pěvky, které jsi si nepřečetla/a zobrazí se se tam upozornění (zvýrazněné).

Další novinkou je, že jsou do „osobních údajů“ přidal další položku, která se jmenuje „Další informace“, pokud ti tedy na třídních chybí v os. údajích nějaká kolonka (např. další adresa, více teefoních čísel atd..) vyplň tyto údaje to této kolonky.

Tak to je snad vše, snad to alespoň někomu k něčemu bude.

Tomik


4.března 2007

Chtěl bych se touto cestou omluvit všem, co si zapnuly posílání novinek z třídních na e-mail. Protože v těchto e-mailech zlobila diakritika a bylo tam pár gramatických chyb, včera jej trochu poupravil jeho rozesílání a dnes ráno byl tento e-mail na adresy všech, co si odebírání novinek zapnuly, rozeslán, ovšem pouze s úvodem, bez žádných informací.

Omlouvám se, jednalo se o chybu, která je již opravena, už by se to nemělo opakovat.

Díky Tomik


4.března 2007

Přidal jsem přihlašování k RSS kanálům. Pravděpodobně RSS stejně nikdo nepoužívá, ale kdyby ano, tak si změňte adresy v RSS čtečkách z http://tridni.jmx.cz/nastenka/rss.php na http://jmeno:heslo@tridni.jmx.cz/nastenka/rss.php, kde jmeno a heslo je jméno a heslo se kterým se přihlašuješ na tyto stránky a nastenka je sekce stránek odkud chceš RSS sledovat.

Pokud by Ti to nefungovalo, napiš mi, nějak to vyřešíme.

A pokud RSS nepoužíváš a ani nevíš co to je, tak věz, že se jen jedná o další akci, po které budou třídní bezpečnejší.


12.ledna 2007

Tak mám tu jednu novinku, která doufám potěší ty z vás, kteří chcete vědět kdo a kdy má svátek, či narozeniny.

V sekci změna os. údajů lze pod e-mailem povolit posílání novinek a informací o třídních a upozornění o svátcích, či narozeninách žáků.

Pokud budeš mít tuto možnost povolenou, vždy v den, kdy bude mít někdo z naší bývalé třídy svátek, či narozeniny ti přijde brzy ráno e-mail s připomenutím.

Pokud bys již nechtěl(a) tyto (automaticky rozesílané) e-maily dostávat, lze tuto volby opět v sekci změna os. údajů zakázat.

Do budoucna chystám i něco podobného pro mobily.

Tak doufám, že se bude tato nová služba líbit.

Za veškeré nápady na vylepšení, popř. bug report budu vděčný.

Tak ať slouží! :-)

PS: Tato funkce je věnována Marušce , protože ona byla tou, kdo mi dal impuls něco podobného vytvořit… ;-)


24.prosince 2006

Tak doufám, že jste všichni dostali to, co jste si přáli a i já přidávám jeden dárek pod stromeček – a to dva nové vzhledy pro naše třídní stránky.

Můžeš si je vyzkoušt přepnutím v menu změnit styl. Jedná se o styly Blue day a Blue night. Tak doufám, že se budou líbit… ;-)

Veselé Vánoce! 


Navigace:© 2006-2017 Tomáš Vítek & Artur Müller | Kontakt| https://tomasvitek.com | Prohlášení o přístupnosti | Mobilní verze | Mapa webu| tomik@jmx.cz & p.e.g.a.s.u.s@seznam.cz

Tato stránka používá k pokročilejšímu formátování technologii CSS. Obsah je čitelný i bez její podpory.
Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč mezi ně nepatří nebo používáte některé z alternativních zařízení.