Třídní stránky 9.D 


Přeskočit na menu

Novinky 


 

9.ledna 2009

Zdravím, Maruška v diskusi navrhla třídní sraz na středu 21. ledna předběžně sraz na „Kulaťáku“ v 17:00 Dotazy a připomínky pište do diskuse :) Díky Bohouš


2.ledna 2009

Zdravím po delší odmlce!

Sice sem moc lidí nechodí, ale alespoň pro těch pár tu mám několik novinek:

 1. U políčka pro vkládání nových příspěvků v diskusi se objevilo malé zaškrtávací tlačítko (viz obrázek), pokud jej zaškrtnete dojde k tomu, že se to malé políčko pro vkládání textu do diskuse zvětší – takže pokud píšete větší text, je to přehlednější Jak zobrazit vetší textové políčko v diskusi
 2. Diskuse se nyní obnovuje po 100 vteřinách (nikoli po 15, jak to bylo dříve) – to znamená, že si člověk může diskusi v klidu přečíst, aniž by byl každou šestinu minuty rušen :)
 3. Každý (i když není administrátor) si nyní může upravovat (snad více méně) všechny své příspěvky. Mazat pořád mohou pouze administrátoři, takže pokud budete chtít něco smazat, napište někomu z administrátorů soukromou zprávu (nikoli někomu z pomocných administrátorů, ti mazat nemohou), jistě rádi pomohou.

Poznámka: Výše uvedená vylepšení navrhla Maruška, za což jí děkuji. :)

No a to je pro dnešek vše! :)

Doufám, že jste si užili Vánoce, mějte se pěkně a šťastný a zdravý nový rok 2009!

Snad se někde brzy potkáme.

Tomáš


28.října 2007

Takže ve srazech a akcích je nové info o srazu, co se bude konat tuto středu. Určitě všichni dorazte!

http://tridni­.jmx.cz/akce/sraz­.php?id=14


17.září 2007

Pozor! pozor! převratná novinka!

TOMÁŠ VÍTEK chodí na arabskou a navíc DO 1.TŘÍDY!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

edit by Tomik: Už ne do 1. třídy, už do 2. třídy…


7.května 2007

Nový editor textuJak jste si určitě všimli, pokud přidáváte nějaký příspěvěk, tak se místo okýnka pro delší text zobrazuje okýnko podobné, ale s ovládacími prvky podobnými těm z Wordu. Jedná se o nový editor, pomocí něhož je jednodušší vkládat formátovaný text a obrázky. Ovládání je vpodstatě stejné jako u Wordu.


24.dubna 2007

Tak mám tu několik novinek:

Jak jste si určitě všimli, u všech příspěvků v nástěnce a diskusi přibyly obrázky přispívajících. Pokud se ti tvůj obrázek nelíbí, můžeš si ho pomocí odkazu „změna avatara“ v osobním menu změnit.

Další novinka je, že se odkaz na soukromé zprávy přesunul do menu „informace“ a do téhož menu přibyly nové položky, které ukazují, zda máš nějaké nepřečtené vzkazy/příspěvky v diskusi/novinky, či srazy. Pokud žádné nejsou (resp. všechny jsi si už přečetl/a) upozornění se vůbec nezobrazí, pokud jsou nějaké nové vzkazy /akce/srazy/přís­pěvky, které jsi si nepřečetla/a zobrazí se se tam upozornění (zvýrazněné).

Další novinkou je, že jsou do „osobních údajů“ přidal další položku, která se jmenuje „Další informace“, pokud ti tedy na třídních chybí v os. údajích nějaká kolonka (např. další adresa, více teefoních čísel atd..) vyplň tyto údaje to této kolonky.

Tak to je snad vše, snad to alespoň někomu k něčemu bude.

Tomik


4.března 2007

Chtěl bych se touto cestou omluvit všem, co si zapnuly posílání novinek z třídních na e-mail. Protože v těchto e-mailech zlobila diakritika a bylo tam pár gramatických chyb, včera jej trochu poupravil jeho rozesílání a dnes ráno byl tento e-mail na adresy všech, co si odebírání novinek zapnuly, rozeslán, ovšem pouze s úvodem, bez žádných informací.

Omlouvám se, jednalo se o chybu, která je již opravena, už by se to nemělo opakovat.

Díky Tomik


4.března 2007

Přidal jsem přihlašování k RSS kanálům. Pravděpodobně RSS stejně nikdo nepoužívá, ale kdyby ano, tak si změňte adresy v RSS čtečkách z http://tridni.jmx.cz/nastenka/rss.php na http://jmeno:heslo@tridni.jmx.cz/nastenka/rss.php, kde jmeno a heslo je jméno a heslo se kterým se přihlašuješ na tyto stránky a nastenka je sekce stránek odkud chceš RSS sledovat.

Pokud by Ti to nefungovalo, napiš mi, nějak to vyřešíme.

A pokud RSS nepoužíváš a ani nevíš co to je, tak věz, že se jen jedná o další akci, po které budou třídní bezpečnejší.


12.ledna 2007

Tak mám tu jednu novinku, která doufám potěší ty z vás, kteří chcete vědět kdo a kdy má svátek, či narozeniny.

V sekci změna os. údajů lze pod e-mailem povolit posílání novinek a informací o třídních a upozornění o svátcích, či narozeninách žáků.

Pokud budeš mít tuto možnost povolenou, vždy v den, kdy bude mít někdo z naší bývalé třídy svátek, či narozeniny ti přijde brzy ráno e-mail s připomenutím.

Pokud bys již nechtěl(a) tyto (automaticky rozesílané) e-maily dostávat, lze tuto volby opět v sekci změna os. údajů zakázat.

Do budoucna chystám i něco podobného pro mobily.

Tak doufám, že se bude tato nová služba líbit.

Za veškeré nápady na vylepšení, popř. bug report budu vděčný.

Tak ať slouží! :-)

PS: Tato funkce je věnována Marušce , protože ona byla tou, kdo mi dal impuls něco podobného vytvořit… ;-)


24.prosince 2006

Tak doufám, že jste všichni dostali to, co jste si přáli a i já přidávám jeden dárek pod stromeček – a to dva nové vzhledy pro naše třídní stránky.

Můžeš si je vyzkoušt přepnutím v menu změnit styl. Jedná se o styly Blue day a Blue night. Tak doufám, že se budou líbit… ;-)

Veselé Vánoce!


23.prosince 2006

Veselé Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný nový rok… :-)


16.prosince 2006

Tak první „dárek“, sice předčasný – od Rega – je rozvrh ze šešté třídy. Najdeš jej zde

Takže můžeš zavzpomínat co jsme měli za předměty… ;-) a zamáčnout slzu nad tou nostalgií… [ :-D]

Díky, Regu…


15.prosince 2006

Tak jsem po dlouhé době aktualizoval texty, které byly místy již hodně neaktuální.

PS: Právě jsem dodělal jeden (nebo dva?) velký dárek pro celou třídy k Vánocům. :-)

Tak doufám, že se bude líbit… ;-)


17.října 2006

Tak jsem přidal, nebo lépe řečno upravil další z vlastností našich stránek.

Jedná se o „úkolníček“, který pravděpodobně už asi nikdo z nás nevyužije, předělal jsem jej tedy na „Třídní srazy a akce“.

S touto sekcí se pracuje velmi podobně jako s úkolníčkem, lze tam přidávat a prohlížet jednotlivé srazy.

U každého srazu je datum konání + nějaké další informace. Na detailní stránku o srazu se lze dostat kliknutí na odkaz „více“ z úvodní stránky sekce třídní srazy.

Doufám, že to budeme hojně využívat a dělat srazy co nejčastěji… :-)

Tak a nakonec adresa: http://tridni­.jmx.cz/akce/

Také se tam lze dostat pomocí odkazu v levém menu (odkaz je umístěn místo odkazu na úkolníček).


17.října 2006

Tak dnes tu máme těch několik slibovaných novinek: :-D

Tak jednak jsem upravil systém anket, vy jako uživatelé stránek to na první pohled nepoznáte, ale administrátoři nyní budou mít daleko pohodlnější práci s anketami.

Další novinka je překopání fotogalerie, opět na první pohled vypadá velmi podobně, jako ta stará verze (jsou tam stále stejné fotky), ale když klikneš na přidat fotku, tak si budeš moci vybrat do jaké galerie bude fotka přidána, tj. že je nyní možné přidávat i do jiných kategorií (galerií, chcete-li), než jen do „Různé“, jak tomu bylo doposud.

A poslední novinka je to, že jsem každému do profilu přidal možnost vyplnit, na jakou školu ten který žák šel, každý si to může změnit v změna os. údajů, kde je na to speciální kolonka, je možné vyplnit i doplňující informace o škole, jako je adresa atd..

Takto vyplněné informace se vždy zobrazí v profilu, např. takto nyní vypadá můj profil.

Tak enjoy! ;)

A doufám, že vás na ten sraz zítra dorazí co nejvíce.. ;)


30.září 2006

Tak, jak bych začal. Co třeba:

Třídní dývka jsou hotova!

:-)

Ano, už je to tak. Právě teď jsem dodělal posledních pár drobností a můžu hrdě prohlásit, že, jak jsem slíbil, dývka jsou hotova do konce září. :-)

Někdy během října (příští týden bohužel nemám čas, tak asi až po něm) bychom se domluvili a zašli někam, třeba do KFC (popř. McDonalda), kde bych, těm co by tam přišli DVD předal, ostatním pak osobně po domluvě. :-D A zároveň bychom z toho mohli udělat takový první mini-třídní sraz. ;)

Tak doufám, že se Vám bodou líbit. :-)

Jinak teď už bych měl mít více času pro třídní, takže se připravte během příštího týdne na pár změn. :-)

Pěkný večer!


28.září 2006

Tak zde zase po dlouhé době prázdnin něco přibylo… :-)

Jedná se o třídní fotku z devítky. Najdete jí ve fotogalerii v sekci třídní fotky.

Dále bych se chtěl omluvit, že tu bylo poslední dobou trochu mrtvo – tj. že jsem se stránkám příliš nevěnoval. Nyní (max. od příštího víkendu) by se to mělo spravit.

Chystám několik změn, jako je upravení fotogalerie, aby se dalo přidávat fotky i do jiných galerii než jen do galerie „Různé“.

A dále bych chtěl ještě objasnit jednu věc: někdo z Vás si už asi všiml, že na adrese http://tecko.jmx­.cz jsem rozjel třídní stránky mé nové třídy. Dokonce s podezřele podobným designem. Dostal jsem už i otázku, zda budu vůbec naše „staré“ (tj. tyto) třídní stránky ještě udržovat – odpověď je jasná, budu, jsou pro mě totiž prioritou, tyto stránky jsem dělal, kvůli tomu, aby se mezi námi, naší třídou udržel kontakt, až se rozpadneme, což se před několika měsíci stalo, takže vlastně až teď vstupují stránky do ostrého provozu, nebojte – budu se o ně strarat, jak mi volný čas dovolí, a budu rád, pokud je budete pravidelně navštěvovat. :-)

A ještě k tomu „podobnému“ designu stránek http://tecko.jmx­.cz – až budu mít trochu více času (někdy kolem října :D), chystám se udělat úplně nový design pro třídní stránky mé nové třídy, takže tento Natural style zůstane jen pro třídní… :-)

Tak tedy: mějte se pěkně a hezký den + pěkný zbytek prázdnin (máte-li je ;-) )! :-)


3.září 2006

Tak hodně štěstí v novém školním roce! :-)


3.září 2006

Tak jsem na Regovu připomínku upravil třídní stránky tak, aby byly použitelné i v rozlišení 800×600 pixelů.

Další upráva je vylepšení Gothic stylu, jednak došlo k měnší změně na pozadí, takže je tento styl zase o něco tmavší. :)

A druhak jsem trochu upravil vzhled vzkazů v nástěnce.


27.července 2006

Tak u profilu těch z vás, co vyplnili adresu bydliště, se nyní zobrazuje odkaz na zobrazení umístění na mapě služby MAPY.cz.

Příklad: http://tridni­.jmx.cz/zak.php?…

Enjoy!


26.července 2006

Tak jsem si zase jeden večer hrál, takže tu máme několik malých novinek.

První je, že jsem trochu upravil vypisování nejbližších narozenin a svátků.

U té příležitosti jsem nechal na úvodní stránku vypisovat vždy nejbližší narozeniny a svátek.

Také jsem trochu upravil výpis všech příspěvků od jednotlivých žáků. Např. výpis všech příspěvků ode mě teď vypadá takto. Na tento výpis se lze dostat vždy z profilu daného žáka.

A také jsem přidělal několik novinek pro administrátory, kteří si jich určitě všimli, pokud nevědí k čemu to šlouží, tak ať mi napíši soukromou zprávu. :)

A nakonec dvě prosby: tak první je – hlasujte prosím v nové anketě, ptám se tam, zda měnit název stránek na „Třídní stránky BÝVALÉ 9.D“ a změnit i grafiku a obrázky označující toto spojení, nebo to nechat tak jak to je. A druhá prosba je takováto: pokud by Tě napadla jakákoli novinka, inovace, či vylepšení našich stránek, napiš mi jej na mail tomik (at) jmx.cz nebo jako soukroumou zprávu, rád Tvůj návrh realizuji, aby byly naše stránky co nejvíce užitečné.

Díky a užívejte si prázdnin!

Zdraví Tomik


14.července 2006

Všem přeji hezké prázdniny.

Máme tu jedno vylepšení od Víti: jedná se o ikonku, která se Ti zobrazí, pokud si přidáš tyto stránky do oblíbených, jako ikonka u odkazu na tyto stránky. V případě, že nepoužíváš Internet Explorer, ale nějaký z modernějších prohlířečů, ikonka se Ti zobrazí vždy vedle řádku „Adresa“.

Takže díky Víťo!


27.května 2006

Trochu jsem také upravil hlavičku „Natural style“ a dodělat jsem ten tak dlouho slibovaný „Temelín“.

Odkaz na něj přibyl mězi styly vlevo v menu. Stačí kliknout… :-) (pokud se zdánlivě nebude nic dít, počkej chlivku, než se načte obrázek, pak dojde ke změnění obrázku v hlavičce)

A abych nezapomněl, zdrojem fotografie temelínu na pozadí je Kikš Cipísek Hrabě Stadion. Díky… ;)


27.května 2006

V tomto vzkazu na nástěnce mě Tereza poprosila o vytvoření jednoduchého systému, pomocí kterého by bylo možné, aby každý mohl o každém do jeho profilu připsat pár větiček jako hodnocení.

Pokusil jsem se tedy jejímu přání vyhovět.

U každého profilu nyní najdeš odkaz na přidání komentáře k danému žáku, ten se pak bude zobrazovat všem u profilu toho žáka.

Doplněno 29. května 2006: Poprosil bych každého, kdo bude komentovat, ať už komentuje kohokoli, ať komentuje neurážlivě, nerad bych, aby tu kdokoli, kohokoli napadal nebo urážel. Díky… ;)


14.dubna 2006

Tak, dnes je toho trošku víc, jednak mezi námi vítám nového moderátora R2ra.. :)

No a potom několik vylepšení → Martin Filippi mě poprosil, aby zde udělal sekci „sháním/nabí­zím“, kde bude možné například vyměňovat hudbu, filmy, pc hry, prostě cokoli. Takže tuto novinku nalezeš zde.

Je rozdělena na dvě části:

 1. sháním → zde je možné napsat a popsat vše co sháníte, od videa až po knížky, a když pánbů dá, časem se vám možná oze někdo ze třídy, kdo tu věc, kterou chcete má.
 2. nabízím → opět, pokud máš něco, co bys chtěl(a) za něco nabídnout světu (třídě), není nic jednoduššího, než tu věc přidat to této sekce, případně, pokdu máš, je možné přidat i obrázek a pak už jen čekat, zda někdo projeví zájem.

Celé to je zamýšleno jako taková třídní aukce, tak uvidíme, jestli se to bude používat.

No a posledních pár novinek je spíše pro moderátory

 • IP adresář → mnohokrát tímto děkuji Regovi (http://reg.reg­zone.org/), za inspiraci, neboť on je autorem této bezesporu geniální myšlenky.
 • a trošku předělaný systém anket, také lehce inspirovaný Regovým sitem… :)

Tak snad se to bude líbit… ;)


4.dubna 2006

Tak jsem do stránek přidal reklamní systém Textem.cz. Možná jsi si všiml, vlevo v menu. Je to poměrně nový projekt, je tvořen na bázi klik za klik, tzn. že když někdo klikne tady na reklamu, tak budu mít jeden klik na svoji reklamu.

Podle toho jak bude reklama úspěšná, žačnu propagovat tento web nebo tento web i můj budoucí osobní web.

Pokud by někomu reklama vysloveně vadila, tak ať mi napíše, udělám něco v tom smyslu, že by si ji mohl uživatelsky vypnout.

No je to jen takový pokus, tak uvidíme, jak to dopadne… :)


20.března 2006

Výsledková listina Klokana je tady!

Najdete ji zde.

To co je červeně nejspíš znamená diskvalifikaci. :D


5.března 2006

Hoši Děkujem !!!

Tak na Chemický Olympiádě to teda špatně moc nedopadlo. Naši ostřílení borci v sestavě: Bohuslav Endt, Vašek Navrátil a David Meričko obsadili celkem vysoko položená místa(až na Davida :lol: ). Vašek Navrátil obsadil úžasné 4. místo!!! Bohuslav Endt obsadil o nic méně užasnější 7. místo!! No a David se bohužel nedokázal moc soustředit a obsadil přeci jen krásné 16. místo! Gratulujeme !!!


edit by Tomik: Ve vší skromnosti, že? No každopádně taky gratuluju doufám, že z toho bude Hoffmannka udělaná a dá nám chvilku pokoj… :)


24.února 2006

„Hoši děkujem!“

Škoda, mohlo to být zlato, ale i tak, 3. místo na zimní olympiádě (konané v Turínu v Itálii) je v hokeji pro český národ úspěch. I když ti co zažili a mají Nagano 98 v paměti si myslí své…


9.února 2006

Tak jsem do fotogalerie přidal fotky pokynů a vzorů pro vyplnění přihlášek na SŠ. Snad to někomu k něčemu bude. Omlouvám se kvalitu, budu si muset konečně už pořídit pořádnej foťák… :)

Přední strana vzoru je tam 2× a v náhledech vypadají obě stejně, jsou tam ale malé rozdíly v čitelnosti. Pro plnou kvalitu je potřeba otevřít náhled (kliknutím na něj) a potom kliknout na obrázek pravám tlačítkem a dát „Uložit obrázek jako…“, potom stačí vybrat kam se má obrázek uložit a pak si ho prohlédnout…


6.února 2006

Přidal jsem dva nové smajlíky a to: :ne: a :potlesk:.

Píší se takto :ne: pro :ne: a :potlesk: pro :potlesk:, tak snad to někdo užije…


2.února 2006

POZOR! V sekci stáhnout je novej soubor, prezentace v PowerPointu, určitě si to stáhněte!


edit by Tomik: Asi budu zvracet… :) :D :lol:

edit by Tomik podruhé: Soubor jsem smazal, kdyby jej někdo chtěl vidět, ať mi napíše soukromou zprávu, a já mu pošlu adresu na stažení. Soubor byl odstraněň pro jeho opravdu velkou nechutnost, opravdu nechtějte vědět, co tam bylo… :D


26.ledna 2006

RAZOR!! DOZOR!! NEPOZOR!!

Výsledky matematické olympiády najdete zde:
http://www.zscvrch­.cz/…5%20OK06­.htm
Schválně si všimněte těch nejlepších žáků nahoře (hlavně toho úplně nejnahořejc) a pak také za zmínku stojí ti úplně dole. Například tam s jedním bodem najdete reprezantanta naší třídy který to měl podezřele rychle hotový. No, já to měl hotový v pořadí čtvretej ale aspoň sem to měl dobře.

Tak si to užijte…


edit by Tomik: Skromnost nade vše, že? :) Gratuluju… ;)


19.ledna 2006

Tak jsem dodělal chybějící grafiku pro Gothic style, takže menu je snad u kompletní…
Kdyby se objevil nějaký problém, budu rád za jakékoli info na mailu tomik (at) jmx.cz .
Ještě se pokudím přemluvit Artura, aby udělal pro Natural style to logo s temelínem a to snad už bude konečná…


16.ledna 2006

Vlatní doménu ANO/NE?

Už jsem si s tím nápadem pohrával déle, takže nyní, prosím, hlasujte v anketách. :D


15.ledna 2006

Přidal jsem nového smajlíka: :lol: → píše se takto „:lol:“.

Tak snad k něčemu bude… :)


14.ledna 2006

POZOR! POZOR!

Všechny příklady Chemické olympiády v sekci stáhnout !!
Našel (kdo jiný než) En2


11.ledna 2006

Hoj, tak Vás tu všechny zdravim a chci Vám oznámit, že teď tu jsem…. (tramtadadá) GAME MASTER!!!!! Sice se mi nevyplnil sen bejt GM ve WoWu, ale taky dobrý. :D Tak buďte hodný nebo vás jailnu… ;)


8.ledna 2006

Tak jak jste si jistě všimli, na hlavní stránce zmizel seznam věcí, které zde měly přibýt – jak se zdá podařilo se a taky přibyly. Je toho spousty, takže postupně:

 1. Kikšovi jsem udělal mobilní verze úkolníčku a hlášek, může tak vesele přidávat hlášky a úkoly on-line (samozřejmě služba je pro všechny, nejenom pro Kikše)
 2. udělal jsem tzn. RSS kanály, ti z vás, kdo RSS znají si je můžou hned nainstalovat do čteček RSS, seznam kanálů najdete tady, ti z vás, kdo RSS neznají si na stejném místě mohou přečíst co to je, k čemu to slouží, jak se to používá a tak pod., takže směle do toho.
 3. Přibyla sekce VTIPY. Zatím neobsahuje žádné vtipy, ale to se doufám do budoucna změní.
 4. Konečně jsem dodělal administraci, nyní jsem s ní 99% spokojen, takže vše je velmi pohodlné a tudíž bych se zde měl objevovat častěji, zároveň se nebráním pomoci od kohokoli, kdo by chtěl s administráto­rováním pomoct.
 5. V sekci Stáhnout jsem provedl malé změny – hlavní je ta, že soubory může nyní pohodlně přidávat každý.
 6. a pak mnoho malých změň na které si už ani nepamatuji… ;)

No takže – snad to pojede, protože toho je opravdu velmi mnoho (možná se to nezdá, ale strávil jsem nad tím skoro celý týden), je pravděpodobné, že se časem vyskytne nějaký ten bug, takže pokud nějaký najdeš, prosím, nahlaš mi ho.

Díky


4.ledna 2006

Tak jsem dodělat službu „Stálé přihlášení“, více zde. Pokud máš čas, tak prosím hlasuj v anketě, jedná se o anketu upřesňující podrobnosti právě k té nové službě. Zároveň jsem také z titulní stránky odstranil tzn. Aktuality, které se sice zobrazují, ale pouze pokud je uživatel přihlášen. Takže pokud můžeš používat „stálé přihlášení“, vlastně se pro tebe nic nemění.


24.prosince 2005

Tak jsem k Vánocům přidal nové fotky do fotogalerie, kokrétně se jedná o fotky z třídního výletu z minulé třídy. Omluvte, prosím, kvalitu fotek, je to focený z mýho telefonu Nokia 6600, takže žádná světoborná kvalita, ale nepší než nic. :D


21.prosince 2005

Tak jsem přidal spoustu takových maličkostí, namátkou tlačítko odpovědět na nástěnce, u icq (tam kde je vyplněno) se v třídním adresáři zobrazuje ikonka podle stavu konkretního uživatele (zelená, šesá, červená).

Další „droubnou“ úpravou je dodělání administrace a tudíž moderování, takže kdo má zájem, tak se mi hlaste na icq nebo mail.

Web zárověň přešel na modernější verzi PHP (ve kterém je napsán), konktrétně na verzi 5.0.1, což umožnilo přechod na rychlejší a modernější databázi, takže by měly nyní stránky reagovat na jakýkoli podnět pružněji.

Dále jsem opravil zabugovanou fotogalerii, takže snad už by mělo být možné přidávat fotky, byl bych rád, kdybyste to testli. Díky.

No to je zatím vše, do budoucna plánuji soukromé zprávy, sekci vtipy a mnoho dalšího? ;)

Jinak VESELÉ VÁNOCE a šťastný nový rok.


8.prosince 2005

Tak jsem Bohoušovi udělal tabulku smajlíků jak je psát. Ale myslím, že pomůže všem.


6.prosince 2005

Tak je možné si změnit avatara, ikonku co máte v profilu, jsou tam nějaká omezení. Hlavně se pak ikonka zobrazuje 88x121px, takže jiné rozměry budou domršeny. Měnit můžete přes odkaz v levém menu.

5.prosince 2005

Přidána možnost vložit do galerie vlastní fotky. Vkládat můžeš zde.

5.prosince 2005

Jo a u hlášek se teď zobrazují jejich autoři a datum vložení, podle kterého jsou také hlášky řazeny. Nakonec jsem se rozhodl pro řazení nejnovější první. Bude lepší přehled o nově přidaných hláškách.

5.prosince 2005

Tak jsem přidal asi 15 hlášek .(Hlášky). Víc už jich nemám, ale kdyby někoho něco napadalo, určitě doplňujte.


4.prosince 2005

Tak jsem přidal fotky z halloweenu, najdeš je v sekci různé. Je tam i pár upravených. Smile

27.listopadu 2005

Ode dněška je možné si změnit přihlašovací jméno v menu Osobní nastavení.

23.listopadu 2005

Tak na hledání v GOOGLU .(GOOGLE) pro slovní spojení „Třídní stránky“: se naše stránky zobrazují na první stránce, v Seznamu, zatím nic moc, ale to chce čas… :D


20.listopadu 2005

Tak jsem vytvořil jednoduchý, ale funkční úkolníček. Lze v něm přidávat a prohlížet úkoly. Za nápad děkuju Terce. Ať slouží...

16.listopadu 2005

Rozhodl jsem se zpřístupnit údaje o počtu přihlášených lidí i bez přihlašování, tzn. že teď je možné vidět, kolik je lidí přihlášených už na úvodní stránce, pokud jdeš tedy na stránky za účelem pokecu s nějakým žákem a vidíš, že žádný žák není přihlášen, nemusíš se ani přihlašovat...

13.listopadu 2005

Tak po velmi veselém odpoledne je gothic styl již skoro hotov, zatím nejsou dodělány nadpisy, které ještě musí dodělat Artur a pak obrázky v adrsáři jsou s bílým pozadím, a nechodí se do tohoto stylu. Jinak by měl být styl plně funkční, jen upozorňuji, že kvůli velké datové náročnosti (celé menu je tvořeno obrázky) se může na pomalejších připojeních (vytáčený dial-up aj.) načítat webová grafika pomaleji, avšak text je plně čitelný i bez grafiky, stejně menu je i bez ní přístupně. Doufám, že Gothic style neobsahuje žádné větší chyby, kdyby snad, piště mi je na mail. No snad bude sloužit...

12.listopadu 2005

A na další vaše přání z anket byly údaje z třídního adresáře změněny na ICQ a SKYPE.
Tak změna, na Víťův podnět jsem nakonec adresář úpně přeorganizoval, takhle je mnohem přehlednější (doufám) a co je důležité, je v něm přehled o kom jsou dostupné údaje a o kom nikoli. Podrobnější údaje vždy získáš po kliknutí na odkaz více, či po najetí na ikonku údaje.

12.listopadu 2005

Tak na vaše přání z anket jsem stránky zaregistroval do dvou největších českých statistik. Jedná se o TOPLIST.cz a NAVRCHOLU.cz. Statistiky pro naše stránky můžeš najít tady (TOPLIST.cz) .(naše statistiky v TOPLISTU.cz) a tady (NAVRCHOLU.cz) .(naše statistiky v NAVRCHOLU.cz).


10.listopadu 2005

Tak se omluvám, jednak celé třídě, za to, že jsem tady udělal Hoffimu účet.. ;) Chápu byla to kravina, nemá s naší třídou moc společného. Chtěl si tyto stránky vyzkoušet, já mu to umožnil, avšak nyní má již účet smazán.. :D A druhá omluva patří Víťovi, za můj (ne)vkusný ftípek s Bublou…


27.října 2005

Doděláno stránkování k nástěnkce, dopněny fotky učitelů a jednotlitvých žáků. Zavedena podpora Texy! syntaxe, automatické nahrazování textových smajlíků obrázkovými a spostu dalších vychytávek, moderátorské účty však na dokončení ještě stále čekají...

20.října 2005

Úprava v anketách, nyní není hlas vázán na IP adresu pc, ale na účet, lze tedy z jednoho účtu hlasovat pouze jednou. A další zpráva se týká toho, že lze v anketé hlasovat ještě jednou, právě z důvodu výše zmíněné úpravy...

16.října 2005

Zveřejněna první verze webu..

28.srpna 2005

mám hotov design, který mi jakštakš vyhovuje.. od této doby se už design nezměnil (až na drobnosti)

4.září 2005

začínám vývoj aplikace pro tyto stránky


 


Navigace:© 2006-2017 Tomáš Vítek & Artur Müller | Kontakt| https://tomasvitek.com | Prohlášení o přístupnosti | Mobilní verze | Mapa webu| tomik@jmx.cz & p.e.g.a.s.u.s@seznam.cz

Tato stránka používá k pokročilejšímu formátování technologii CSS. Obsah je čitelný i bez její podpory.
Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč mezi ně nepatří nebo používáte některé z alternativních zařízení.